ТОВ «МЕТПРОМСЕРВІС»

Феросплавний міні-завод вирішує завдання виробництва сплавів нікелю, титану, молібдену, алюмінію та інших металів для потреб ринку виробників металургійної продукції.


Нашою особливістю є багатопрофільне виробництво, самозабезпечення сталевим, чавунним і кольоровим литтям для технологічних потреб виробництва, жорсткий контроль вхідної сировини та готової продукції, високоорганізоване шихтове та складське господарство і сучасні, постійно оновлювані лабораторні методи контролю, а найголовніше - системний підхід до організації процесу виробництва.

Підприємство

Колектив ТОВ «МЕТПРОМСЕРВІС» почав свою діяльність в 2000 році. Підприємство виробляє широкий спектр феросплавів: феронікель, феротитан, феронікельхром і інші.

У нас зібрані кращі фахівці, які мають багаторічний досвід роботи.

На підприємстві розробляються і впроваджуються нові технології, спрямовані на забезпечення стабільної роботи підприємства, поліпшення якості феросплавів, збільшення продуктивності праці та задоволення зростаючих вимог споживачів. Фахівці заводу проводять науково-дослідні роботи, частина з яких впроваджена в виробництво і вже дала певний економічний ефект.

Industry

Контактна інформація

Телефон:+38(067)612-80-87
Email: mail@mps.zp.ua

вул. Харчова, 6
м. Запоріжжя,
Україна
69014

Бухгалтерія

Телефон:+38(067)614-73-46

Відділ закупівель

Шубін Віталій Анатолійович Телефон:+38(067)613-20-06
Email: shubin@mps.zp.ua

Гапон Дмитро Володимирович Телефон:+38(067)613-17-14
Email: gapon@mps.zp.ua